Robert Małecki – Okręg nr 4 Przeczyce

Mam 43 lata. Posiadam wykształcenie średnie. Z zawodu jestem mechanikiem pojazdów samochodowych. Od 23 lat tworzymy wraz z żoną Anetą wspaniałą rodzinę. Mamy dwóch synów Kamila i Igora. Od dziecka mieszkam w Przeczycach. Tutaj ukończyłem szkołę podstawową i dorastałem obserwując jak się zmienia nasza miejscowość.

Zdecydowałem się Kandydować do Rady Gminy Mierzęcice, ponieważ poznałem wspaniałych ludzi, którzy swoją charyzmą i pomysłami przekonali mnie do ciężkiej pracy na rzecz naszej gminy, aby życie tu było aktywne, ciekawe, stawiające wyzwania i mobilizowało wszystkich do wspólnego działania.

WSZYSCY JESTEŚMY GOSPODARZAMI NASZEJ GMINY I MAMY WPŁYW NA JEJ ROZWÓJ

Potencjał naszej gminy jest moim zdaniem wykorzystywany w minimalnym stopniu. Dla dobra nas, mieszkańców deklaruję, że będę popierał dobre pomysły dla gminy, a jako radny chciałbym doprowadzić do tego, aby pozyskiwane środki z unii, województwa i budżetu centralnego podniosły poziom życia wszystkich mieszkańców. Zamierzam zająć się m.in. poprawieniem i organizacją miejsc, gdzie mogliby się spotykać zarówno młodzi, jak i starsi mieszkańcy. Moje propozycje to:

  • utworzenie nowych miejsc rekreacyjnych i obiektów sportowych dla młodzieży
  • naprawa dróg oraz poprawa bezpieczeństwa pieszych na ulicach w gminie
  • rewitalizacja zalewu przeczycko-siewierskiego, aby stał się naszą wizytówką i przyciągał do gminy ludzi z innych miejscowości.

Popieram pomysły Komitetu Wyborczego Wyborców Anny Jaskólskiej – Skuteczni Dla Gminy. Chciałbym zająć się sprawami dotychczas lekceważonymi przez gminę. Jestem przekonany, że realizacja programu komitetu przyniesie wiele dobrego dla mieszkańców.