Urszula Gądek – Okręg nr 8 Nowa Wieś

Drodzy Sąsiedzi,
Szanowni Mieszkańcy Nowej Wsi,

postanowiłam podjąć się wyzwania, jakim jest start w wyborach samorządowych na radną naszej Gminy.

Mam 48 lat, z wykształcenia jestem ekonomistką, ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Nabytą wiedzę i 30-letnie doświadczenie wykorzystuję w aktualnej pracy zawodowej oraz społecznej, pełniąc od dwóch kadencji funkcję sołtysa Nowej Wsi.

Chciałabym więc swoje doświadczenie i wiedzę skutecznie wykorzystać dla dobra naszego społeczeństwa, dostrzegając potrzeby każdego mieszkańca tak, aby pozostał on najważniejszym elementem podejmowanych działań w zakresie kultury, oświaty, służby zdrowia i bezpieczeństwa. Uważam, że kluczowe dla rozwoju naszej gminy może okazać się wzmocnienie współpracy z naszym powiatem i Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią, której jesteśmy członkiem, czego efektem mogłoby stać się m.in. zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej i turystycznej naszej gminy.

Posiadam cechy uważnej obserwatorki, jestem miłośniczką lokalnej historii oraz dobrej książki i filmu, zawsze staram się być blisko ludzi i ich spraw. Jako rodowita mieszkanka i sołtys Nowej Wsi znam potrzeby mieszkańców, wśród których mieszkam, żyję, pracuję, których szanuję i na rzecz których pragnę działać. W swych działaniach chciałabym skupić się na zwiększeniu przejrzystości realizacji zadań gminnych oraz dostępności mieszkańców nie tylko do informacji o decyzjach już podjętych, ale przede wszystkim umożliwić im udział w procesie planowania i podejmowania tych decyzji.

Nie jestem związana z żadnym ugrupowaniem politycznym.

Ludzie, którzy mnie znają – wiedzą, że mówię co myślę i nigdy nie starałam się o żadne profity, wystarcza mi bowiem świadomość dobrze wykonanej pracy.

Proszę o oddanie na mnie swojego głosu. Pamiętajmy, że każdy głos się liczy!